tel. 509 452 198

   Meble na wymiar dostępne w firmie KomamebMeble do domu

Bardzo popularne są ostatnio meble kuchenne na wymiar, określane również jako „kuchnie na wymiar”. Zarówno w aranżacji ciepłej domowej, jak i klasycznej, eleganckiej, bądź w każdym innym wymarzonym przez Państwa stylu. Zaprojektujemy dla Państwa meble kuchenne od najmniejszego elementu, blatu kuchennego po obudowy sprzętu kuchennego i wykonania pięknych szafek, zarówno narożnych, górnych, ściennych, jak i dolnych.

Kuchnie na wymiar

Wychodząc naprzeciw coraz bardziej indywidualnym potrzebom oraz temu, że każde pomieszczenie ma inną wielkość oraz rozkład pomieszczeń, prezentujemy w naszej ofercie szafy na wymiar. Szafy wnękowe na wymiar, jak i zwykłe, z drzwiami przesuwanymi oraz otwieranymi, są wykonane z dobrej jakości drewna lub wedle życzenia z innych wysokojakościowych materiałów. Cechują się komfortem używania i dużą przestrzenią.

Firma Komameb wykonuje także stylowe meble łazienkowe na wymiar. Świadczymy również usługi doradcze, tak aby Państwa łazienka stanowiła harmonijną całość łącząc stylową zabudowę meblową z elementami wyposażenia sanitarnego. Pomożemy Państwu dopasować kolorystykę i materiały co zapewni trwałość na lata.

Meble do biura

Decydując się na zakup mebli biurowych na wymiar zapewniają sobie Państwo coś więcej niż tylko element wystroju biurowego wnętrza. Meble biurowe są wizytówką firmy – każdego dnia będą je oglądać Państwa klienci. Podobnie każdego dnia będą przy nich pracować Państwa pracownicy. Warto pomyśleć o połączeniu wygody z nowoczesnym designem.

Kuchnie na wymiar

Meble warsztatowe

W tym przypadku najważniejsza jest funkcjonalność. Każda działalność jest inna. Meble warsztatowe na wymiar zapewnią Państwu maksymalne wykorzystanie zajmowanej powierzchni warsztatu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego gdzie wyjaśnimy działanie naszych systemów wysuwanych szuflad i wnęk. Projektujemy nasze meble tak, aby umożliwić jak najszybszy dostęp umieszczonych w nich narzędzi czy materiałów.

Kuchnie na wymiar

Meble do restauracji

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta mebli do restauracji na wymiar. Projekty naszych mebli są zwierciadłem najnowszych trendów modowych z branży restauratorskiej. Meble do restauracji naszego wykonania to przede wszystkim bary, stoły z krzesłami, regały i szafki ale także garderoby na ubrania. Najważniejsza jest dla nas nie tylko estetyka ale także wysoka użytkowość mebli do restauracji, a więc komfort ich użytkowania, wygodne krzesła, dobrze zaprojektowany bar, który pomieści wszystkie elementy, dobrze je wyeksponuje ale nie zabierze przy tym całej przestrzeni użytkowej.

Kuchnie na wymiar